Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kropyvnytskyj/prezentatsiya-novykh-perekladiv-reya-bredberi-v-kropyvnytskomu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація нових перекладів Рея Бредбері в Кропивницькому

Презентація нових перекладів Рея Бредбері в Кропивницькому

Книгарня «Є» та «Навчальна книга - Богдан» запрошують на презентацію нових перекладів Рея Бредбері за участю перекладачів Богдана Стасюка, Ірини Кобилянської та Дар’ї Миколенко. Захід відбудеться 6 листопада. Початок – о 18:00.

З-під пера Рея Бредбері народилась низка нині усіма улюблених творів, котрі з плином часу лише набувають популярності та, здається, ніколи не втратять актуальності і привабливості для сучасного вимогливого читача. Отож, фентезі чи повсякденність? У якому жанрі Бредбері найпереконливіший чи це лише питання смаку і відповідного настрою?

Перекладачі Богдан Стасюк, Ірина Кобилянська та Дар’я Миколенко, які зіткнулися з різними за жанром книгами Рея Бредбері поділяться своїм досвідом щодо цих та низки інших питань у дискусії, звернуть увагу на перекладацькі нюанси, розкажуть про персонажів та унікальну атмосферу кожного з творів, зокрема, продовження відомого «Кульбабового вина» — «Прощавай, літо!» та історії про містичну родину Елліотів (її представники нагадують сімейку Адамсів тільки на перший погляд) — під назвою «Із праху посталі».

Вхід вільний.

06.11.2019 18:00
Учасники: 3
  • - Богдан Стасюк
  • - Ірина Кобилянська
  • - Дар’я Миколенко
Дивитись усі
0
Поділитись

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 17.04.2021

Промокод: BOOK-30

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%