Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kropyvnytskyj/prezentatsiya-knyzhok-pro-donbas-maksyma-vikhrova-dykyj-skhid-ta-elyzavety-goncharovoyi-ne-volya-v-k/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжок про Донбас Максима Віхрова «Дикий Схід» та Єлизавети Гончарової «(НЕ) Воля» в Кропивницькому

Презентація книжок про Донбас Максима Віхрова «Дикий Схід» та Єлизавети Гончарової «(НЕ) Воля» в Кропивницькому

Книгарня «Є» та видавництво «Темпора»  запрошують на презентацію книжок про Донбас «Дикий Схід» Максима Віхрова та «(НЕ)Воля» Єлизавети Гончарової за  участю авторів. Захід відбудеться 6 грудня. Початок – о 18:00.

Книгарня «Є» та видавництво «Темпора» запрошують на розмову двох авторів з Донбасу про минуле та сучасне регіону, його людей та історію, яка потребує осмислення та фіксації.

«Дикий Схід» Максима Віхрова  з Луганщини – це нарис історії Донбасу від ХVI століття і до сучасних подій. Спираючись на документальні джерела, а також власний досвід і спостереження, автор описує становлення, буття та занепад «вугільного» регіону – української землі, глибоко травмованої російськими імперськими експериментами. Будучи очевидцем драматичних подій весни 2014 року, автор приділяє особливу увагу анатомії донбаського сепаратизму, а також економічним, політичним і соціокультурним процесам, які зробили Донбас придатним для російських геополітичних авантюр.

Друга книжка репортажистки Єлізавети Гончарової з Донеччини — про пошук волі, а точніше – пошук виходу з неволі дуже різними людьми у непростих життєвих обставинах. Усі події тут розгортаються на сході України, де найбільша в країні кількість тюрем та сиротинців. А останні кілька років до цього додалися й інші зони несвободи: населені пункти, розташовані на лінії фронту, і незаконні місця утримання полонених на окупованих територіях. Герої репортажів гостро прагнуть волі, тому що відчувають її нестачу: хтось позбавлений можливості вільно переміщуватися в просторі, хтось із самого дитинства живе в умовах несвободи, хтось повернувся з полону фізично, але емоційно ще й досі там. А для когось поняття волі виявляється дуже простим та невибагливим: бути вільним означає залишитися живим.

Вхід вільний.

06.12.2019 18:00
Учасники: 2
  • - Максим Віхров
  • - Єлизавета Гончарова
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 21:00 14.05.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%