Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kropyvnytskyj/pravda-pro-doroslykh-dytyachymy-ustamy-obhovorennya-knyzhky-dmytra-kesheli-rodaky-z-filolohyneyu-olh/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
«Правда про дорослих дитячими устами»: обговорення книжки Дмитра Кешелі «Родаки» з філологинею Ольгою Крижанівською

«Правда про дорослих дитячими устами»: обговорення книжки Дмитра Кешелі «Родаки» з філологинею Ольгою Крижанівською

Книгарня «Є» запрошує на обговорення книжки Дмитра Кешелі «Родаки» з філологинею Ольгою Крижанівською «Правда про дорослих дитячими устами». Захід відбудеться 27 листопада. Початок – о 18:00.

В українській літературі так ніхто не пише. На таке читання рідко щастить.  «Які сильні натури і як красиво вони живуть», «Ні, неможливо таке витерпіти», «Який колоритний текст», — налітають думки. І вже хочеться зустріти отого невгамовного і не по літах мудрого Митрика, без якого роману не було б. І почути голоси родаків, без яких не було б такого Митрика. І побачити наяву Небесі — місцину села, де хата його родини.

Для людей, з чиїми сходяться його стежки, він — збийвіч, збитошник і навіть кривдник. А насправді в нього — дивовижно витончена душа. Все його цікавить, усе він вразливо бачить. І чинить так, як розуміє правду. І далеко не всім солодко від його правди. Митрик увесь у стихіях життя, серед красот села, що притулилося біля гори Ловачки, а десь за нею — загадкове варош-місто Мукачево. І люди біля Митрика — дивний світ: жертовна у стараннях захистити всіх своїх баба Фіскарошка, незворушно умиротворений дід Соломон, гордо рішучий дід Петро, притлумлений клопотами нянько, надламаний жорстокими обставина.

Вхід вільний.

27.11.2019 18:00
Учасники: 1
  • - Ольга Крижанівська
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку