Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kropyvnytskyj/obhovorennya-knyzhky-kita-ferratstsi-nikoly-ne-yizhte-naodyntsi-u-ramkakh-chytatskoho-klubu-knyharni/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Обговорення книжки Кіта Феррацці «Ніколи не їжте наодинці» у рамках читацького клубу книгарні «КОЛОКНИГ»

Обговорення книжки Кіта Феррацці «Ніколи не їжте наодинці» у рамках читацького клубу книгарні «КОЛОКНИГ»

Книгарня  «Є» запрошує на обговорення книжки Кіта Феррацці «Ніколи не їжте наодинці» у рамках читацького клубу книгарні «КОЛОКНИГ». Захід відбудеться 11 грудня. Початок – о 18:00. Модераторка – Юлія Ярова.

Кіт Феррацці — гуру нетворкінгу, американський письменник, професійний оратор, засновник та генеральний директор консалтингової компанії та автор цієї книги — народився в родині емігранта-сталевара та прибиральниці, отримав освіту у Єльському університеті та Гарвардській школі бізнесу і зараз на Всесвітньому економічному форумі в Давосі за руку вітається з президентами та головами урядів наймогутніших держав світу. Усе це — завдяки зв'язкам.

«Ніколи не їжте наодинці», — одна з порад, яку він дає у своїй книзі, що стала бестселером 2005 року за версією The New York Times. Ставитися до знайомств як до соціального капіталу, який поліпшить ваше життя, але найголовніше — будувати стосунки щирі, відверті та не боятися дати більше, ніж можеш отримати, — таке перше правило нетворкінгу. Як будувала свою політичну кар’єру Гілларі Клінтон та як Катерина Ґрехем зі звичайної домогосподарки перетворилась на успішного редактора Washington Post, як навчання на власних помилках зробило Авраама Лінкольна президентом, а величезне коло особистих контактів Вернона Джордана — найуспішнішим чорношкірим адвокатом Америки? Кейт Феррацці навчить спілкуватися, а спілкування — перетворити на успіх.

Чим не підстава поговорити про все це у колі експертів (тобто кожного з нас, простих читачів) читацького клубу Книгарні «Є» Кропивницького «КОЛОКНИГ»?

Вхід вільний.

11.12.2019 18:00
Учасники: 1
  • - Юлія Ярова (модераторка)
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 21:00 14.05.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%