Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kropyvnytskyj/obhovorennya-knyhy-khanny-fraj-matematyka-kokhannya-u-ramkakh-chytatskoho-klubu-koloknyyg/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Обговорення книги Ханни Фрай «Математика кохання» у рамках читацького клубу «КОЛОКНИИГ»

Обговорення книги Ханни Фрай «Математика кохання» у рамках читацького клубу «КОЛОКНИИГ»

Книгарня «Є» запрошує на обговорення книги Ханни Фрай «Математика кохання: стереотипи, докази і пошук остаточного рішення» (Видавництво «VIVAT») у рамках читацького клубу «КОЛОКНИГ». Захід відбудеться 12 лютого. Початок – о 18:00. Модераторка – Юлія Ярова.

«Кохання — як і практично все  в житті — має безліч патернів: починаючи з кількості наших сексуальних партнерів протягом життя й завершуючи тим, як ми вибираємо, кому написати на сайті знайомств. Ці патерни зазнають викривлень, відхилень, поворотів і розвитку; так само як кохання, математика якраз і створена, щоб їх описувати. Математика, по суті, є вивченням патернів: прогнозування погоди, руху елементарних часток і планет, розростання міст. Жодне з цих явищ не є бездоганно впорядкованим чи легко прогнозованим. Я хочу запропонувати вам новий підхід до любові — найпопулярнішої теми протягом усієї історії людства, і математика нам у цьому допоможе».

Ось так зухвало і водночас обнадійливо розмірковує про кохання Ханна Фрай. Що про це думають, ті хто вже прочитав її книгу? Приходьте, почуємо на зборах учасників читацького клубу "КОЛОКНИГ"! Модерує Yulia Yarova.

Вхід вільний.

12.02.2020 18:00
Учасники: 1
  • - Юлія Ярова (модераторка)
0
Поділитись
Отримай знижку