Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kropyvnytskyj/lina-kostenko-yak-osobystist-i-mytets-rozmova-z-literaturoznavtsem-gryhoriyem-klochekom-u-ramkakh-pr/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
«Ліна Костенко як особистість і митець»: розмова з літературознавцем Григорієм Клочеком у рамках проєкту «Lectorium»

«Ліна Костенко як особистість і митець»: розмова з літературознавцем Григорієм Клочеком у рамках проєкту «Lectorium»

Книгарня «Є» запрошує на розмову з літературознавцем Григорієм Клочеком «Ліна Костенко як особистість і митець» у рамках проєкту «Lectorium». Захід відбудеться 18 березня. Початок - о 18:00. Модераторка Вікторія Мовсісян.

"Ліна Костенко - класик української літератури, найулюбленіша поетеса нашого народу, високий моральний авторитет нації. Спілкування з її творами, осягнення їх художніх смислів - це процес постійного наближення до шляхетності думок і почувань, до високих етично-моральних принципів, до довершеної Краси поетичного слова" - так, на сторінках своєї нової книги "Ліна Костенко: тексти та їх інтерпритація" (2019), говорить про Ліну Костенко літературознавець, професор Григорій Клочек.

Досліджуючи глибини творчості та особистості Ліни Василівни Костенко впродовж багатьох років, Григорій Клочек як ніхто інший пізнав велич цієї постаті. Ми ж радіємо з нагоди поспілкуватися з ним у стінах нашої книгарні у середу, 18 березня (напередодні 90-го дня народження поетеси). Початок заходу о 18:00. Вхід вільний. Неодмінно приходьте!!! Модерує Вікторія Мовсісян.

Вхід вільний.

18.03.2020 18:00
Учасники: 2
  • - Григорій Клочек
  • - Вікторія Мовсісян (модераторка)
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 21:00 14.05.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%