Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kropyvnytskyj/informatsijna-vijna-yak-vystoyaty-i-peremohty-rozmova-z-filolohyneyu-ta-pysmennytseyu-olhoyu-kyrylyu/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
«Інформаційна війна: як вистояти і перемогти»: розмова з філологинею та письменницею Ольгою Кирилюк у рамках проєкту «Діалог»

«Інформаційна війна: як вистояти і перемогти»: розмова з філологинею та письменницею Ольгою Кирилюк у рамках проєкту «Діалог»

Книгарня «Є» запрошує на розмову з філологинею та письменницею Ольгою Кирилюк «Інформаційна війна: як вистояти і перемогти», що відбудеться 26 лютого у рамках проєкту «Діалог». Початок – о 18:00. Модератор – Андрій Домаранський.

Про фейки, меми, інформаційні вкиди, постправду, доповнену реальність, інформаційну гігієну, цілі і завдання, поразки і перемоги, солдатів і жертв інформаційної війни в Україні. Зрештою, про те як встояти і перемогти в інформаційній війні, лінія фронту якої пролягає через мозок кожного з нас, поговоримо в середу, 26 лютого, в нашій книгарні з дослідницею цього непростого питання, філологинею та письменницею Ольгою Кирилюк. Початок о 18:00. Вхід вільний. Модерує Андрій Домаранський. Приходьте!

Вхід вільний.

26.02.2020 18:00
Учасники: 2
  • - Ольга Кирилюк
  • - Андрій Домаранський (модератор)
0
Поділитись

Шалена ніч!

Тримай 25% на ВСЕ

Діє до 11:00 28.10.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%