Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kropyvnytskyj/chomu-potriben-novyj-ukrayinskyj-pravopys-rozmova-z-filolohyneyu-svitlanoyu-kovtyukh-ta-perekladache/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
«Чому потрібен новий український правопис?»: розмова з філологинею Світланою Ковтюх та перекладачем Богданом Стасюком у рамках проєкту «Діалог»

«Чому потрібен новий український правопис?»: розмова з філологинею Світланою Ковтюх та перекладачем Богданом Стасюком у рамках проєкту «Діалог»

«Чому потрібен новий український правопис?»: розмова з філологинею Світланою Ковтюх та перекладачем Богданом Стасюком у рамках проєкту «Діалог».

Дата: 29.01.2020 18:00

Учасники: Світлана Ковтюх, Богдан Стасюк, Дмитро Шульга (модератор)

Книгарня «Є» запрошує розмову з філологинею Світланою Ковтюх та перекладачем Богданом Стасюком «Чому потрібен новий український правопис?», що відбудеться 29 січня у рамках проєкту «Діалог». Початок – о 18:00. Модератор – Дмитро Шульга.

22 травня 2019 року Кабінет Міністрів України схвалив нову редакцію українського правопису, а 30 травня 2019 року цей документ набрав чинності. 3 червня 2019 року остаточну редакцію було опубліковано на офіційних сайтах Міністерства освіти і науки та Національної академії наук тож, від 3 червня 2019 було рекомендовано застосовувати норми та правила нової редакції в усіх сферах суспільного життя.

Навіщо потрібні національні правописи? Чому в Україні правописні норми регулярно змінюються? Чому в ХХІ столітті, знову постала така необхідність? Яким міг би бути і яким став новий український правопис?

На ці непрості питання пошукаємо відповіді 29 січня о 18:00 у колі мовознавців: філологині Світлани Ковтюх та перекладача Богдана Стасюка. Розмову поведе Дмитро Шульга. Запрошуємо всіх до нашої книгарні! Вхід вільний!

Вхід вільний.

29.01.2020 18:00
Учасники: 3
  • - Світлана Ковтюх
  • - Богдан Стасюк
  • - Дмитро Шульга (модератор)
Дивитись усі
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 21:00 14.05.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%