Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/khmelnytskyj/zustrich-z-maksom-kidrukom-v-e-majbutni-proekty-ta-tvorchi-plany/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Зустріч з Максом Кідруком в «Є»:  Майбутні проекти та творчі плани

Зустріч з Максом Кідруком в «Є»: Майбутні проекти та творчі плани

Хмельничани! Маємо для вас особливий дарунок до Дня місті – у книгарню «Є» завітає Макс Кідрук – український письменник, відомий своєю любов’ю до подорожей та описами мандрівок у книгах. Кідрук став відкривачем кількох нових для української літератури жанрів: тревелог та технотрилер. Деякі книги Макса перекладені польською, російською та німецькою мовами. Кідрук також є автором кількох технічних видань та публіцистичної книги «Небратні», в якій аналізує відносини Росії й України впродовж 400 років. Макс давно знайшов свого відданого читача, який з року в рік чекає нових напрацювань письменника.

29 вересня всіх гості заходу зможуть зазирнути у майбутнє, і дізнатися, а що ж цікавого Кідрук розроблятиме у власних творах далі. Модерувати зустріч буде наш земляк, краєзнавець та письменник Юрій Даценко.

На заході Макс дещо відкриє для нас ідеї майбутніх проектів, сюжети книг та творчі плани. Кожен гість книгарні «Є» зможе поставити питання автору та обговорити творчі напрацювання Макса Кідрука. А ще підписати книги та зробити фото з улюбленим письменником.

Радо чекаємо хмельничан, гостей міста та ЗМІ!

Вхід вільний.

Адреса: Хмельницький, вул. Проскурівська, 2 29.09.2019 16:00
Учасники: 2
  • - Макс Кідрук
  • - Юрій Даценко (модератор)
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку