Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/khmelnytskyj/zustrich-obhovorennya-den-gidnosti-ta-svobody-5-rokiv-opislya/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Зустріч-обговорення «День Гідності та Свободи. 5 років опісля»

Зустріч-обговорення «День Гідності та Свободи. 5 років опісля»

Книгарня «Є» запрошує на четверту зустріч-обговорення в рамках проекту «Хмельницький для нас» на тему «День Гідності та Свободи. 5 років опісля» з громадськими активістами та представниками органів місцевого самоврядування. Подія відбудеться 22 листопада. Початок – о 18:00.

Революція Гідності – подія, яка змінила Україну і українців. У пам’яті всі картини перебігу подій спливають настільки чітко, ніби це було лише вчора. Хоча насправді минає вже 5 рік.

Які зміни відбулися відтоді? Які виклики та можливості були реалізовані, і чи були? Як зберегти пам’ять про складні і трагічні сторінки нашої історії живою, актуальною і дієвою для широких спільнот? Як не заморозити гарячі події сучасності та не перетворити їх на історичний міф чи політичну маніпуляцію? Як консолідувати суспільство для переосмислення минулого, розуміння теперішнього і активного творення майбутнього?

Усі ці питання ми спробуємо обговорити на дискусії між громадськими активістами та хмельницькими посадовцями в рамках проекту «Хмельницький для нас».

Вхід вільний.

Адреса: Хмельницький, вул. Проскурівська, 2 22.11.2018 18:00
Учасники: 4
  • - Олег Черненко
  • - Валентин Копецький
  • - Олег Майданюк
  • - Ольга Осмолян (модераторка)
Дивитись усі
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку