Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkhmelnytskyj%2Fvidkryta-lektsiya-yuliyi-rakhno-najkrashche-dityam-osoblyvosti-rozvytku-dytyachoyi-literatury-ta-yiyi%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
Відкрита лекція Юлії Рахно «Найкраще дітям: особливості розвитку  дитячої літератури та її різноманіття на теренах книжкового ринку»

Відкрита лекція Юлії Рахно «Найкраще дітям: особливості розвитку дитячої літератури та її різноманіття на теренах книжкового ринку»

Книгарня «Є» запрошує дітей та їх батьків на відкриту лекцію Юлії Рахно «Найкраще дітям: особливості розвитку дитячої літератури та її різноманіття на теренах книжкового ринку».

Дитяча література варта особливої уваги! У своїй лекції поетка і координаторка дитячих подій хмельницької Книгарні «Є» Юлія Рахно розглядатиме сучасну дитячу літературу як важливе естетичне явище – її жанрові особливості та дидактичне значення. Гостям заходу розкажуть про дитячі видавництва та їхні професійні вподобання. Також під час заходу Юлія розкриє секрети КАЗКОтерапії та людей, що пишуть особливі казки.

Телeфон: (0382) 709 792.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».


Адреса: Хмельницький, вул. Проскурівська, 2 12.11.2017 16:00
Учасники: 1
  • - Юлія Рахно
0
Поділитись