Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/khmelnytskyj/v-ramkakh-3-richchya-knyharni-e-u-khmelnytskomu-besida-sered-knyzhkovykh-polyts-z-pysmennytseyu-daro/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
В рамках 3-річчя книгарні «Є» у Хмельницькому. Бесіда серед книжкових полиць з письменницею Дарою Корній та презентація книжки «Місяцівна»

В рамках 3-річчя книгарні «Є» у Хмельницькому. Бесіда серед книжкових полиць з письменницею Дарою Корній та презентація книжки «Місяцівна»

Книгарня «Є» та Видавництво «Vivat» запрошують на бесіду з авторкою та презентацію нової книжки Дари Корній «Місяцівна». Захід відбудеться 27 червня. Початок – о 18.00.

До 3-річчя Книгарні "'Є" у Хмельницькому ми підготували для вас особливих гостей. Однією з них є прекрасна Дара Корній!

Терезу кличуть Місяцівною за незвичну зовнішність, бо таких, як вона, — альбіносів — називають людьми Місяця. Мама Василина, прагнучи врятувати її після автомобільної аварії, передає старовинний оберіг — лунницю, що багато століть супроводжує жінок із давнього шляхетного роду Коморовських. Однак після цього життя Терези кардинально змінюється: з настанням повні щось лихе наче вселяється в дівчину — і вона опритомнює на старому сокальському цвинтарі з кров'ю під нігтями та присмаком крові в роті. Щоб здолати зло, Терезі доведеться пройти курс реабілітації в психлікарні, розплутати вузлики страшних родинних таємниць, зазирнути в очі власному майбуттю, повернути на місце чорне серце темного янгола та знайти своє призначення там, де гори підпирають небо.

Дара Корній — українська сучасна письменниця. Володарка відзнаки «Золотий письменник України» (2016 рік). Пише і для дітей, і для дорослих. Сумарний наклад її творів – біля 200 тис. примірників. Працює в жанрі соціально-побутової прози та в жанрі міського фентезі, гармонійно вплітаючи в сучасний світ елементи слов’янської дохристиянської міфології, майстерно використовуючи народні казки, легенди, обряди.

Це наш другий захід із серії «Бесіда серед книжкових полиць «Є»», приурочений до святкування 3-річчя Книгарні «Є» у місті Хмельницькому.

Вхід вільний.

Адреса: Хмельницький, вул. Проскурівська, 2 27.06.2019 18:00
Учасники: 2
  • - Дара Корній
  • - Ольга Осмолян (модераторка)
0
Поділитись

КІБЕРТИЖДЕНЬ!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 18:00 05.12.2020

Промокод: CYBER

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%