Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/khmelnytskyj/prezentatsiya-temnoho-fentezi-arkan-vovkiv-pavla-derev-yanka/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація темного фентезі «Аркан вовків» Павла Дерев’янка

Презентація темного фентезі «Аркан вовків» Павла Дерев’янка

Книгарня «Є» та видавництво «Дім Химер» запрошують шанувальників темного фентезі на презентацію дебютного роману Павла Дерев’янка «Аркан вовків» за участю автора, що відбудеться 14 вересня. Початок – о 17:00.

Рік 1845. Держава Хмельницького вистояла. Майже двісті років тут правлять виборні гетьмани та двопалатний парламент, Червона та Чорна ради, співіснують католицька та православна церкви, мова перейшла на latynku, у небі пливуть цепеліни, а серед людей живуть відьми. На захисті Українського Гетьманату стоять військо Січове, Таємна Варта і химерні лицарі Сірого Ордену, що володіють потойбічними силами…

  • Підпиши проклятий сувій.

  • Отримай клямри вовчого лицаря.

  • Дізнайся, скільки крові та сліз приховано за блиском героїчних легенд.

Павло Дерев'янко – письменник, за освітою – перекладач з арабської мови. 2013 року за власний рахунок видав не для продажу фантастичний роман-дистопію «Крук». Написав збірку горрор-оповідань «Макабра». Улюблені жанри — фентезі та фантастика, горрор, детектив, науково-популярні та історичні роботи. Окрім літератури захоплюється відеоіграми та мотоциклами. 2019 року вийшов друком його роман «Аркан вовків» у жанрі темного фентезі з елементами альтернативної історії. Це перша частина запланованої трилогії «Litopys Siroho Ordenu».

Буктрейлер: https://www.youtube.com/watch?v=GxW3kAkNt6A

Вхід вільний.

Адреса: Хмельницький, вул. Проскурівська, 2 14.09.2019 17:00
Учасники: 1
  • - Павло Дерев’янко
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку