Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/khmelnytskyj/prezentatsiya-romanu-yuliyi-gudoshnyk-bozhe-ya-vilna-u-khmelnytskomu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація роману Юлії Гудошник «Боже[Я]вільна» у Хмельницькому

Презентація роману Юлії Гудошник «Боже[Я]вільна» у Хмельницькому

Книгарні «Є» та «Видавництві 21» запрошують на презентацію роману Юлії Гудошник «Боже[Я]вільна», що відбудеться 11 грудня. Початок – о 18:30. Модерує – Ольга Осмолян.

«Боже[Я]вільна», на початку осені вийшов у «Видавництві 21». Книжку презентують Юлія Гудошник та Ольга Осмолян, яка модеруватиме захід.

Роман «Боже[Я]вільна» особливо зацікавить шанувальників тревелогів, адже це подорожній щоденник українки, яка шукаючи своє місце у світі, значно розширює не лише географію, а й збагачує власний духовно-інтелектуальний досвід. Ці пошуки ведуть її світами: від німецького гуртожитку до тайського острова, від китайського селища до американського мегаполіса, від данської столиці – до японського храму. Кожна подорож дає їй мудрих наставників і відкриває секрети щастя. Це твір про внутрішню свободу, про ненаситну жагу жити та мистецтво бути щасливим.

Про авторку: Юлія Гудошник – українська письменниця та мотиваційна спікерка. Випускниця подвійної магістратури з глобальних студій в Німеччині та Данії. За плечима Юлії – робота в п’яти та проекти в десяти країнах. Повернувшись в Україну, займається просуванням ідей євроінтеграції. Обличчя інформаційної кампанії України та ЄС «Сильніші Разом». Останні 5 років вивчає феномен данського щастя і проводить воркшопи з данського хюгге. Зараз очолює Українсько-Скандинавський Центр у Києві.

Вхід вільний.


Адреса: Хмельницький, вул. Проскурівська, 2 11.12.2019 18:30
Учасники: 2
  • - Юлія Гудошник
  • - Ольга Осмолян (модераторка)
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 21:00 14.05.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%