Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/khmelnytskyj/prezentatsiya-romanu-vladyslava-ivchenka-tretij-front/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Презентація роману Владислава Івченка «Третій фронт»

Книгарня "Є" та видавництво «Темпора» запрошують на презентацію нової книжки Владислава Івченка «Третій фронт», яка відбудеться 12 жовтня. Початок – о 18.30. Модератор — редактор видавництва «Темпора» Олександр Стукало.

Книжка Владислава Івченка «Третій фронт» — пригодницько-фантастичний роман про невидиму війну за Україну з використанням супергероїв вітчизняного виробництва. Головний герой – Владюша Бар-Кончалаба потрапляє під одну з хвиль мобілізації, але замість служби в АТО отримує незвичайне і надзвичайне завдання, від якого залежить доля України. Чи вдасться йому перемогти, читайте у «Третьому фронті».

Що робити, коли у війні з Росією замало двох фронтів – воєнного і медійного? Правильно – відкривати третій. Третім фронтом, фронтом монстрів і чудовиськ, командує з нашого боку єдиний пристойний фахівець – Владюша Бар-Кончалаба. Йому доведеться багато чого пройти й багато кого здолати, адже цей фронт є надзвичайно напруженим та моторошним. Царина національного несвідомого, міфів і легенд ? саме її доведеться дослідити читачам разом із автором та його героями.

Владислав Івченко (Суми) ? український письменник, у чиєму доробку ? 5 книжок про найкращого сищика імперії Івана Карповича Підіпригору (одна ? у співавторстві) й книжка про Майдан і війну, що досі триває.

Адреса книгарні «Є»: вул. Проскурівська 2. Тел.: (0382) 709 792

Вхід вільний. Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

12.10.2016 18:30 0
Поділитись

КІБЕРТИЖДЕНЬ!

Знижка -30% на ВСЕ

Діє до 9:00 04.12.2020

Промокод: CYBER30

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%

КІБЕРТИЖДЕНЬ!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 18:00 06.12.2020

Промокод: CYBER

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%