Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/khmelnytskyj/prezentatsiya-novoyi-knyzhky-kateryny-babkinoyi-mij-did-tantsyuvav-krashche-za-vsikh-u-khmelnytskomu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація нової книжки  Катерини Бабкіної «Мій дід танцював краще за всіх» у Хмельницькому

Презентація нової книжки Катерини Бабкіної «Мій дід танцював краще за всіх» у Хмельницькому

Книгарня «Є» та видавництво «Комора» запрошують на презентацію нової книжки  Катерини Бабкіної «Мій дід танцював краще за всіх», що відбудеться 27 жовтня. Початок – о 16:00. Модераторка – Ольга Осмолян.

«Мій дід танцював краще за всіх» — серія оповідань, що складаються в єдину історію п’яти родин, діти з яких знайомляться в школі першого вересня в перший рік незалежності України та залишаються друзями на все життя. Від двадцятих років в Харкові і знищення театру Леся Курбаса через Голодомор, Другу світову, дев’яності й кілька хвиль еміграції до війни на Донбасі.

Ця книжка в першу чергу про прийняття минулого. Про те, як події та обставини впливають на нас незалежно від того, чи знаємо ми про них. Про тяглість і зв’язок поколінь, бажання любові та прийняття, самотність як наслідок або як причину. Про втрати – осмислені чи неосмислені, виправдані чи безглузді. Та, головне, про те, що навіть самотнім, відкинутим, поламаним теж можна вижити і жити, бо, попри все, завжди залишається можливість врешті стати щасливим.

Радо чекаємо хмельничан, гостей міста та ЗМІ!

Вхід вільний.


Адреса: Хмельницький, вул. Проскурівська, 2 27.10.2019 16:00
Учасники: 2
  • - Катерина Бабкіна
  • - Ольга Осмолян (модераторка)
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку