Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/khmelnytskyj/prezentatsiya-novoyi-knyhy-maksyma-gakha-tybetski-demony-na-svyati-pershoho-dzvonyka-u-khmelnytskomu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація нової книги Максима Гаха «Тибетські демони на святі першого дзвоника» у Хмельницькому

Презентація нової книги Максима Гаха «Тибетські демони на святі першого дзвоника» у Хмельницькому

Книгарня "Є" Хмельницький та Видавництво Жупанського запрошують на презентацію книги Максима Гаха «Тибетські демони на святі першого дзвоника». Подія відбудеться 15 травня, о 18:30.

Збірка оповідань Максима Гаха є найкращим підтвердженням того, що після тривалого перебування в тіні перекладної літератури нова українська проза все впевненіше заявляє про себе. Регістр звучання оповідань, що увійшли до збірки, найрізноманітніший: від спогадів про втрачену в какофонії дорослого життя музику дитинства до звіту про діяльність компанії, що керує людськими долями, від бредберівських марсіанських хронік у до болю знайомому вітчизняним читачам провінційному антуражі до тибетських демонів смерті на святі першого дзвоника.

Та попри концептуальне й сюжетне різноманіття, є одна тема, яка червоною ниткою проходить через усю збірку – тема переходу від звичного «тут і тепер» до трансцендентного «там». Саме ця ідея утворює той міцний фундамент, на який, подібно до теракотової вежі з однойменного оповідання, спирається ретельно вибудувана конструкція цієї часом напрочуд затишної, часом сповненої тривоги прози.

Вхід вільний.

Адреса: Хмельницький, вул. Проскурівська, 2 15.05.2019 18:30
Учасники: 2
  • - Максим Гах
  • - Юрій Даценко (модератор)
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку