Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/khmelnytskyj/prezentatsiya-novoyi-knyhy-alevtiny-shavlach-znak-evy-u-khmelnytskomu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація нової книги Алевтіни Шавлач «Знак Єви» у Хмельницькому

Презентація нової книги Алевтіни Шавлач «Знак Єви» у Хмельницькому

Книгарня «Є» та видавництво «Дім Химер» запрошують на презентацію нової книги Алевтіни Шавлач «Знак Єви», що відбудеться 9 листопада у Хмельницькому за участі авторки. Початок о 18.00. Модерує Микола Палига.

Українське фентезі — темне, героїчне, містичне… Алевтіна Шавлач у своєму фентезі-романі пропонує нам цікаву й вельми небезпечну подорож в інший вимір. Туди, де панують первісні закони, жорстокі звичаї та племена Вовків, що пошматували Землю на одинадцять володінь. Люди посідають там найнижчу ланку — це поневолені й принижені плазуни, які живуть у вічному страху перед Вовками. Що ж станеться, коли до Вовчих володінь потрапить звичайна людська дівчина з нашого світу, випадково переступивши межу між двома вимірами? Як вижити тендітній чужинці в цій жорстокій реальності, де повсякчас точиться війна, а люди в цій війні — у буквальному значенні — гарматне м’ясо?

Алевтіна Шавлач — письменниця, художниця, дизайнерка, авторка роману про стокгольмський синдром «У полоні болю». Походить з католицької родини із Хмельницького, має три вищі освіти, досвід викладачки модельної агенції, танцівниці go-go. Наразі живе в Києві, працює у сфері розробки комп’ютерних ігор, оформлює книжкові обкладинки, займається контент-менеджментом. 

«Знак Єви» — новий роман Алевтіни Шавлач, що відкриває в «Домі Химер» ще одну фентезі-трилогію під символічною назвою «Evangelion».

Вхід вільний.


Адреса: Хмельницький, вул. Проскурівська, 2 09.11.2019 18:00
Учасники: 2
  • - Алевтіна Шавлач
  • - Микола Палига (модератор)
0
Поділитись

ОСТАННІ ГОДИНИ ЧОРНОЇ П'ЯТНИЦІ!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 23:59 29.11.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%