Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/khmelnytskyj/prezentatsiya-novoho-romanu-nataliyi-matolinets-akademiya-amaterasu-u-khmelnytskomu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація нового роману Наталії Матолінець «Академія Аматерасу» у Хмельницькому

Презентація нового роману Наталії Матолінець «Академія Аматерасу» у Хмельницькому

Хмельничани одні з перших зможуть відвідати презентацію нового роману Наталії Матолінець!

Рендалл відверто не щастить: її життя летить шкереберть, а сама вона опиняється в химерній Академії Аматерасу, куди приходять душі гордих богів, перероджуючись у нескінченному русі Колеса Долі. Тут могутні сили дрімають до часу, коли озвуться на поклик Слів, а нові знайомі приховують таємниці, яких небезпечно торкатися. Та шляху назад для Рен немає, бо вона мусить відшукати відповідь напитання, яке дзвенить у голові: «Хто ти, Рендалл Савітрі?»

«Академія Аматерасу» – це історія про те, що найзапекліші битви — завжди з собою, найважливіші подорожі — у глибини власної душі, а любов і дружба варті того, щоб виходити за межісвоїх можливостей, стіни законів та навіть за грань життя і смерті. Адже не треба бути могутнім богом, щоб бути людиною.

Наталія Матолінець - львівська письменниця, лауреат відзнак конкурсів «Крилатий лев» та «Львівські перехрестя», диплому «Запорізької толоки» і «Дебют року» від «Барабуки», переможець ІІ премії «Коронації слова 2017». Авторка фентезійних романів «Гессі» (Vivat, 2018) та «Варта у Грі» (АССА, 2018), двох поетичних збірок, численних публікацій у ЗМІ та альманахах. Учасниця та фіналістка конкурсів фантастичних оповідань від об’єднання «Зоряна Фортеця». Лауреатка літературної премії ім. Богдана-Ігоря Антонича «Привітання життя» (2007). Її підліткова фентезійна книга «Гессі» опинилася у довгому списку «Книга року» за версією ВВС-2018.

Вхід вільний.

Адреса: Хмельницький, вул. Проскурівська, 2 15.09.2019 17:00
Учасники: 2
  • - Наталія Матолінець
  • - Ольга Осмолян (модераторка)
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку