Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/khmelnytskyj/prezentatsiya-novoho-romanu-gasky-shyyan-za-spynoyu-u-khmelnytskomu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація нового роману Гаськи Шиян «За спиною» у Хмельницькому

Презентація нового роману Гаськи Шиян «За спиною» у Хмельницькому

Книгарня «Є» Хмельницький та видавництво «Фабула» запрошують на презентацію нового роману Гаськи Шиян «За спиною». Захід відбудеться 06 квітня о 18:00. Модераторка: Ольга Осмолян.

Довгоочікувана гучна прем’єра нового роману Гаськи Шиян – «За спиною» від видавництва «Фабула».

Війна на Сході ставить перед вибором не лише чоловіків, але й їхніх жінок і подруг. І не кожна з них готова піддатися суспільному тиску і погодитися із загальноприйнятим сценарієм та прийняти роль, яка належиться жінці, яка чекає в тилу.

В основі роману історія 27-річної Марти. Її бойфренд у зв’язку з війною на сході нашої країни, отримує повістку і вирішує проміняти затишне життя, хорошу роботу і саму Марту на бліндажі. Це руйнує звичний стан речей і їхнє сприйняття. Врешті дівчина і сама вирішує змінитись та переосмислити реальність. Ситуації, люди, локації все це підштовхує саме до цього.

Новий роман Гаськи Шиян зачіпає багато болючих і потрібних до обговорення у наших реаліях тем, як то військовий і моральний обов’язок, стереотипи суспільства, відчуття безпеки в сучасному світі, патріотизм, націоналізм, ставлення до переселенців, двомовність, порівняння культур і зрештою роль жінки, її сексуальності та її прав і свобод.

Вхід вільний.

Адреса: Хмельницький, вул. Проскурівська, 2 06.04.2019 18:00
Учасники: 2
  • - Гаська Шиян
  • - Ольга Осмолян
0
Поділитись
Отримай знижку