Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/khmelnytskyj/prezentatsiya-knyzhky-serhiya-kolosa-martynyuka-korol-doshchu-u-khmelnytskomu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Сергія «Колоса» Мартинюка «Король дощу» у Хмельницькому

Презентація книжки Сергія «Колоса» Мартинюка «Король дощу» у Хмельницькому

13 лютого о 14:00 запрошуємо у Книгарню «Є» (Хмельницький, вул. Проскурівська, 2) на презентацію книжки Сергія «Колоса» Мартинюка «Король дощу». 

Фронтмен гурту «Фіолет», арт-директор фестивалю «Бандерштат» написав роман про пару закоханих, що проживають і переживають (кожен у свій спосіб)  ковідну весну в столиці. Модерує Ольга Осмолян.

Нова книжка Колоса про віднайдення втраченого і ціну, яку ми готові заплатити, аби змінити щось по-справжньому. Костя і Мар’яна на самоізоляції починають заново знайомитися з собою, одне одним та із близькими. Вони сміливо віддаються почуттям, страхам і сексуальним бажанням.

Це типові представники покоління зумерів, свідомість яких формувалася в епоху інтернету. Попри різні смаки, погляди на життя і соціальний статус, їхні почуття переросли в кількарічні стосунки. Раптовий спалах епідемії змусив героїв повернутися до батьківських стін і по-новому відкривати для себе спілкування з рідними, позначене травматичним спадком минулого.

По-новому вписувати себе в тривожну реальність напівпорожнього Києва з його підпільними барами, панічними настроями в очах над масками і неможливістю планувати майбутнє. Можливо, настав час розібратися з собою, поки Король Дощу не зійшов на свій трон і жертви ще не знають, що вони жертви?

Сергій «Колос» Мартинюк – український музикант, поет, письменник, громадський діяч, організатор фестивалів, засновник та лідер гурту «Фіолет». Автор двох романів та поетичної збірки. Перший роман, «Капітан Смуток», став одним з найяскравіших прозових дебютів останніх років в українській літературі, другий «Рок-н-рол» –  присвячений закуліссю української рок-сцени.

Адреса: Хмельницький, вул. Проскурівська, 2 13.02.2022 14:00
Учасники: 2
  • - Сергій «Колос» Мартинюк
  • - Ольга Осмолян - модераторка
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Знижки до дня Конституції

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%