Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/khmelnytskyj/prezentatsiya-knyhy-vasylya-tybelya-burshtyn-u-khmelnytskomu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книги Василя Тибеля "Бурштин" у Хмельницькому

Презентація книги Василя Тибеля "Бурштин" у Хмельницькому

Чому відбувається бурштинова лихоманка на заході України? Які надприродні сили задіяні у цьому кривавому бізнесі? Та що, окрім наживи, штовхає людей до нелегального видобутку «сонячного каменя»? Що залишиться в остачі, якщо відкинути від цього явища політику та гроші?

У книзі «Бурштин» Василь Тибель шукає відповіді на ці та інші питання і доходить неочікуваного висновку...

Книгарня "Є" Хмельницький та Видавництво Фабула запрошують презентацію книги Василя Тибеля «Бурштин». Подія відбудеться 20 березня, о 18:30.

Захопливий роман, відзначений премією міжнародного конкурсу "Коронація Слова" (2018),— чи не найперша в українській літературі спроба поглянути на бурштинову проблему на Поліссі в людському, а не політичному вимірі. Бурштин – це віртуозно збудований сюжет, що обертається навколо «сонячного каменя», органічне використання народної демонології та відчутний зв’язок із наївним мистецтвом.

У книзі йдеться про те, як ця лихоманка впливає на людей, як матері забувають про дітей, чоловіки – про дружин, і всі забувають про людське у собі, підгодовуючи своїх внутрішніх демонів. Автор вважає, що без містики тут не обійшлося та розповідає про стародавніх українських духів, які мешкають у лісах і понині та ваблять людей «сонячним каменем» та затягують у свої тенета...

Але є у книзі і жорстока реальність. Продажні копи, небезпечна мафія і звичайні чоловіки на грані - у пошуках кращої долі й легкої копійки…. Здається, дійсність дає тріщину, і на волю рветься дещо набагато страшніше й небезпечніше за людські вади та гріхи.

Вхід вільний.

Адреса: Хмельницький, вул. Проскурівська, 2 20.03.2019 18:30
Учасники: 1
  • - Василь Тибель
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку