Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/khmelnytskyj/prezentatsiya-artbuku-illi-shkolyara-proste-ne-oznachaye-zvychajne-rozmova-z-najmolodshym-avtorom-u-/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація артбуку Іллі Школяра «Просте не означає звичайне». Розмова з наймолодшим автором у Хмельницькому

Презентація артбуку Іллі Школяра «Просте не означає звичайне». Розмова з наймолодшим автором у Хмельницькому

Книгарня «Є» запрошує на презентацію дивовижного артбуку Іллі Школяра «Просте не означає звичайне», яка відбудеться 22 вересня. Початок - о 17:00. Модераторка - Юлія Рахно.

Перед вами артбук у якому зібрані ідеї, кумедні історії, обмовки, які придумав і намалював Ілля Школяр. Батьки почали збирати його малюнки з 6-річного віку.

Накопичувалися вони близько п'яти років, поки не перетворилися в склад скетчбуків, різних записочок, колажів (які періодично публікувались в соцмережах). Аж поки не виникла ідея зібрати дещо з цього під однією обкладинкою.

Це своєрідний щоденник його відкриттів, інтересів і захоплень в різний час. Ілля доклав до цього не тільки руку, а й своє почуття гумору, яке більше апелює до дорослої авдиторії. Тому що у його мистецтва є елемент парадоксальності. Оскільки черпати натхнення з власних фантазій і небилиць як мінімум дивно.

Але воно має терапевтичний ефект - отримувати життєві уроки з того чого немає і моделювати ситуації на своїх персонажах, як це робить Ілля. Саме це змушує нас ідеалізувати, у щось вірити, сподіватися і бути оптимістом - а це все дуже хороші речі!

Вхід вільний.

Адреса: Хмельницький, вул. Проскурівська, 2 22.09.2019 17:00
Учасники: 3
  • - Ілля Школяр
  • - Сергій Школяр
  • - Юлія Рахно (модераторка)
Дивитись усі
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 21:00 15.05.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%