Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkhmelnytskyj%2Fmajster-klas-yak-pratsyuvaty-z-tekstom-rozbir-p-yesy-vilyama-shekspira-romeo-ta-dzhulyetta-z-rezhyse%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
Майстер-клас «Як працювати з текстом»: розбір п’єси Вільяма Шекспіра «Ромео та Джульєтта» з режисером Дмитром Гусаковим

Майстер-клас «Як працювати з текстом»: розбір п’єси Вільяма Шекспіра «Ромео та Джульєтта» з режисером Дмитром Гусаковим

Книгарня «Є» запрошує на майстер-клас «Як працювати з текстом» – розбір п’єси Вільяма Шекспіра «Ромео та Джульєтта» з режисером Дмитром Гусаковим.

Такого ще не було! Вперше у Хмельницькому та в Книгарні «Є»! Оригінальний підхід до літератури та творчості, можливість зазирнути у світ режисури і театру, почути і побачити секрети п’єси від голови ГО «Центр розвитку театру “ЧасТ”», керівника Народного аматорського театру «Дзеркало» Дмитра Гусакова.

Суть майстер-класу полягає в професійному розборі п’єси режисером разом з глядачем. Визначення теми, ідеї, конфлікту та інших невід’ємних складових драми. Запрошуємо усіх, хто бажає спробувати себе у ролі режисера – для цього ви маєте пригадати твір, якщо його читали, або прочитати, якщо ви ще досі не знайомі з цим шедевром літератури.

Дмитро Гусаков – режисер-фрілансер, голова ГО «Центр розвитку театру “ЧасТ”», керівник Народного аматорського театру «Дзеркало». Магістр театрального мистецтва. Як актор працював у Київському муніципальному академічному театрі ляльок, театрах «San-San», «Ptah», «Арлекін». Як режисер працював у театрах Хмельницького, Харкова, Одеси, Чернівців, Києва, Рокішкіса (Литва).

Вхід вільний.

Адреса: Хмельницький, вул. Проскурівська, 2 10.05.2018 18:30
Учасники: 2
  • - Дмитро Гусаков
  • - Ольга Осмолян
0
Поділитись