Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkhmelnytskyj%2Flyalkovedennya-po-lytovsky-pres-konferentsiya-teatru-lyalok-iz-%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
Ляльковедення по-литовськи: прес-конференція театру ляльок «ČIZ»

Ляльковедення по-литовськи: прес-конференція театру ляльок «ČIZ»

Книгарня «Є» запрошує на зустріч «Ляльковедення по-литовськи» та прес-конференція театру ляльок «ČIZ» (м. Рокишкіс), що відбудеться 26 жовтня. Початок – о 18:00.

В рамках гастрольного туру по містам України литовський театр ляльок «ČIZ» прагне ближче познайомитися з Українською публікою. Кредо театру – «хочемо бачити сяючі очі глядачів, глядач повинен торкнутися ляльки!», тому в гастролі з театром відправилася не тільки вистава «Дурна Гуска» (яку театр гратиме в Хмельницькому), але й інші ляльки театру. Одна з актрис, Дала Зіемелене має свій власний «Дім ляльок» – великий музей іграшок (с. Байоран), в якому можна побачити всіх ляльок театру «ČIZ» і ознайомитися з колекцією різних іграшок, що налічує понад 1000 екземплярів.

Поставити свої запитання, дізнатися історію створення музею і театру, та багато чого іншого, ви зможете дізнатися на заході від самих «лялькових матусь».

Вхід вільний.

Адреса: Хмельницький, вул. Проскурівська, 2 26.10.2018 18:00 0
Поділитись