Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/khmelnytskyj/lektsiya-yuriya-datsenka-suchasne-lytsarstvo-tolkin-ta-novi-olimpijski-ihry-abo-za-lashtunkamy-istor/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Лекція Юрія Даценка «Сучасне лицарство, Толкін та нові “Олімпійські Ігри”, або за лаштунками історичного середньовічного бою»

Лекція Юрія Даценка «Сучасне лицарство, Толкін та нові “Олімпійські Ігри”, або за лаштунками історичного середньовічного бою»

Книгарня «Є» запрошує на лекцію Юрія Даценка «Сучасне лицарство, Толкін та нові “Олімпійські Ігри”, або за лаштунками історичного середньовічного бою».

Зараз уже нікого не здивуєш історичними лицарськими фестивалями, але ще буквально 15 років тому про них годі було й мріяти, а люди в імітаціях обладунків вважалися диваками. Автор лекції стояв біля самих витоків того, що зараз називається історичним середньовічним боєм, а колись носило назву – Толкінізм, адже саме з творів ДжРРТ все й почалося. Хто такі сучасні лицарі та що представляє з себе фестиваль «Битва Націй», якою є сучасна «кухня» людей в обладунках, ви можете дізнатися з лекції.

Юрій Даценко – філолог, краєзнавець, письменник, людина з надзвичайно широким колом інтересів. Юрій засновник проекту «Незнана Україна», який мотоциклом об’їхав усю Хмельниччину вздовж і впоперек. Побував у неймовірних місцях, розташованих поруч із нами, але невідомих широкому загалу. 

Вхід вільний.

Адреса: Хмельницький, вул. Проскурівська, 2 19.04.2018 18:30
Учасники: 1
  • - Юрій Даценко
0
Поділитись
Отримай знижку