Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/khmelnytskyj/lektsiya-mystetstvoznavytsi-oleny-dmytruk-vinsent-van-goh-uspishnyj-proekt-na-yakyj-ne-vystachylo-zh/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Лекція мистецтвознавиці Олени Дмитрук «Вінсент ван Гог: успішний проект на який не вистачило життя»

Лекція мистецтвознавиці Олени Дмитрук «Вінсент ван Гог: успішний проект на який не вистачило життя»

Книгарня «Є» запрошує на лекцію мистецтвознавиці Олени Дмитрук «Вінсент ван Гог: успішний проект на який не вистачило життя». Захід відбудеться 30 жовтня. Початок – о 18:30.

Всесвітньо відомий художник, роботи якого сьогодні ладні купити за десятки мільйонів доларів. Митець, який займався живописом лише останні 10 років життя, але це не завадило йому стати успішним, продати 14 картин та 100 рисунків, ще за життя.

Непересічна особистість, творчий внесок, якої вимірюється століттями. Про його творчість, цікаві біографічні факти, становлення як художник, а головне про картини, які стали не лише одними з найдорожчих, ай відображенням незламного творчого полум’я буде лекція мистецтвознавиці Олени Дмитрук.

І хоч життя автора «Зоряної ночі» обірвалося несподівано та різко, на 37 році його життя, але твори художника стали переконливим зразком, що справжньому таланту не підвладна смерть.

Олена Дмитрук – хмельничанка, знавець з історії мистецтва. Заслужений лектор юнацьких студій при літературному музеї в ХОІППО.

Вхід вільний.

Адреса: Хмельницький, вул. Проскурівська, 2 30.10.2018 18:30
Учасники: 1
  • - Олена Дмитрук
0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 7%

Промокод діє
до 11:00 13.08.2020

Промокод: YE7
Отримай додаткові -7%