Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/khmelnytskyj/lektsiya-mykoly-palyhy-yak-prochytaty-het-use-ale-ne-hayaty-chas-na-knyhy-abo-zvidky-beretsya-harnyj/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Лекція Миколи Палиги «Як прочитати геть усе, але не гаяти час на книги, або: звідки береться гарний смак в літературі»

Книгарня «Є» запрошує на лекцію письменника та літературознавця Миколи Палиги «Як прочитати геть усе, але не гаяти час на книги, або: звідки береться гарний смак в літературі».

Яку обрати книгу? Таке питання бентежить читачів з давніх-давен. Чи варто дослухатись до порад друзів, що до книжок, які обов'язково слід прочитати? Як відомо, усі, хто висловлює думку про книгу, поділяються на: а) тих, чия думка навряд чи варта уваги; б) тих, що звучать переконливо, але невідомо, наскільки їх думка є об’єктивною, тобто не надиктованою власними вподобаннями або зацікавленістю видавництв; в) майстрів високого рівня, здатних перетворити критику на окремий жанр мистецтва, на фоні якого губляться книги, про яку йшлося. Саме про те, що таке смак до літератури і як його сформувати, розкаже на своїй лекції Микола Палига.

Микола Палига – письменник, літературознавець, музикант, автор курсу «Письменницька майстерність» та його полегшеної (загальноосвітньої) лекції «Замітки про літературу». Наразі досліджує «Розстріляне відродження» та готує нові курси.

Вхід вільний.

Адреса: Хмельницький, вул. Проскурівська, 2 19.02.2018 18:00 0
Поділитись
Отримай знижку