Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/khmelnytskyj/lektsiya-mykhajla-tsymbalyuka-dnister-rozkutyj-i-dnister-zakutyj/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Лекція Михайла Цимбалюка «Дністер розкутий і Дністер закутий»

Лекція Михайла Цимбалюка «Дністер розкутий і Дністер закутий»

Книгарня «Є» запрошує на лекцію Михайла Цимбалюка «Дністер розкутий і Дністер закутий».

Дністер – це кілометровий водоспад, видовжений на 1 362 кілометри. За п’ятнадцять років ріка поповнює Чорне море на один відсоток об’єму. Це велетенський природний ресурс, придатний на економічні, культурні й туристично-рекреаційні дивіденди суспільству. Проте низька культура відпочинку й господарювання, урбаністичний вплив на прибережжя й намагання зарегулювати течію Дністра загрожують екологічною катастрофою.

Оновлена енергетична стратегія України передбачає спорудження каскаду малих ГЕС. Проект вартістю мільярд євро має окупність у шістдесят років і тому виглядає авантюрою. Якби ці кошти інвестували в розвиток туристичної інфраструктури Дністра, то ріка і її береги стали б найкращим куточком планети.

Михайло Цимбалюк брав участь у десяти експедиціях «Дністер», який реалізує на практиці ідею гармонійного поєднання здорового відпочинку на природі із суспільно корисною працею. З 1988 року організацію експедиції взяла на себе неурядова установа Товариство Лева (Львів). На лекції Михайло Цимбалюк поділиться своїми враженнями та розповість про те, що може статися з річкою Дністер за кілька років.

Михайло Цимбалюк – журналіст, член Національної спілки письменників України.

Телефон: (0382) 709 792.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик "Український тиждень".

Адреса: Хмельницький, вул. Проскурівська, 2 15.09.2017 18:00
Учасники: 1
  • - Михайло Цимбалюк
0
Поділитись
Отримай знижку