Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/khmelnytskyj/lektsiya-ihorya-bajdaka-poetychna-ekskursiya-khmelnytskym-abo-perspektyvy-turystychnoho-rozvytku-mis/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Лекція Ігоря Байдака «Поетична екскурсія Хмельницьким, або перспективи туристичного розвитку міста»

Лекція Ігоря Байдака «Поетична екскурсія Хмельницьким, або перспективи туристичного розвитку міста»

Книгарня «Є» запрошує на лекцію Ігоря Байдака «Поетична екскурсія Хмельницьким, або перспективи туристичного розвитку міста». Подія відбудеться 4 вересня. Початок – о 18:30.

Сьогодні туристична індустрія дуже розвинута, паралельно з традиційними видами туризму формуються усілякі нові напрями. На Хмельниччині є на що подивитися, замки та фортеці Поділля неначе виростають із землі. Найвідоміші з них – Кам'янець-Подільська та Сатанівська фортеці, Жванецький, Ізяславський, Летичівський, Меджибозький, Старокостянтинівський замки, що захищали край від турецько-татарських набігів. Але і саме місто – це історична спадщина, яка має чим здивувати туристів.

Ігор Байдак – український журналіст, краєзнавець, поет, фотограф, колекціонер. Член Національної спілки журналістів України та Хмельницької міської літературної спілки «Поділля». Автор п’яти поетичних збірок, путівника «Стежками рідного краю» (2008), співавтор інформаційного довідника «Сатанів – місто-легенда, місто-курорт» (2007). Лауреат Хмельницької міської премії в галузі історії, культури та мистецтва імені Богдана Хмельницького (2009).

Вхід вільний.

Адреса: Хмельницький, вул. Проскурівська, 2 04.09.2018 18:30 0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 18:00 15.05.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%