Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkhmelnytskyj%2Fdytyacha-subota-dlya-4-8-rokiv-my-tvoyi-druzi-za-uchasti-rakhno-yuliyi%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
Дитяча субота для 4-8 років «Ми твої друзі» за участі Рахно Юлії

Дитяча субота для 4-8 років «Ми твої друзі» за участі Рахно Юлії

Книгарня «Є» запрошує дітей 4-8 років на творчий захід під назвою «Ми твої друзі» . Дата — 23 березня. Початок — о 12:00.

...Ми всі діти сонця на білому світі У кожного доля і пісня своя, Ми всі діти сонця і кожна людина це тільки краплина...У морі життя! Любі малята, матусі і тата! Ця дитяча субота буде кудлатою і вусатою, вухатою і смугастою, плямистою і лускатою! "Ми з тобою однієї крові - ти і я!" - саме так колись ведмідь Балу вчив маленького Мауглі як слід поступати з мешканцями Джунглів. "Ти назавжди у відповіді за тих, кого приручив" - а таку мудру думку висловив Лис, щиро вдивляючись в очі Маленькому Принцеві.

Тварини — це частина нашого життя. Ми багато у чому завдячуємо їм,починаючи від одягу та їжі і закінчуючи особливим поняттям “Відданості”, яку часто можна спостерігати у хатніх тварин ( приклади Балто чи Хатіко, тощо). Отже, як ви вже мабуть здогадалися, цей суботній захід буде ну дууууже тваринний! Чекаємо всіх бажаючих, і хлопчиків і дівчат в нашій Книгарні «Є»!

Вхід вільний.

Адреса: Хмельницький, вул. Проскурівська, 2 23.03.2019 12:00 0
Поділитись