Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kharkiv/taras-shevchenko-komandna-nastilna-hra-dytyacha-subota-dlya-ditej-10-15-rokiv/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Тарас Шевченко: командна настільна гра. Дитяча субота для дітей 10–15 років

Тарас Шевченко: командна настільна гра. Дитяча субота для дітей 10–15 років

Книгарня «Є» запрошує дітей 10–15 років провести шевченківські дні цікаво та в хорошій компанії, зокрема зіграти в настільну гру про життя та творчість Тараса Шевченка. Захід відбудеться 8 березня. Початок – 14:30. Реєстрація: http://bit.ly/32ndvzz або за тел. 098 615 26 23 (Олена).

Чи потрібно, щоб взяти участь, знати вірші й біографію Шевченка напам’ять? Ні, не треба. Ми розділимося на команди, кожен учасник отримає два аркуші: на одному буде якийсь факт біографії Шевченка, на другому — вірш. У такий спосіб кожен учасники матиме згодом «своє» запитання.

Ігрове поле буде розділене за кольорами: фіолетові кульки — знання фактів, блакитні — розуміння, зелені — практичне застосування, жовті — невеличкі дослідження, помаранчеві — власна оцінка фактів, червоні — створення нових ідей.

На практиці це означатиме, що тому, хто потрапить на фіолетовий, може випасти запитання на кшталт «Як називається вірш, у якому Шевченко пише, де його поховати», тому, хто на блакитний, — «Покажіть за допомогою міміки та жестів, як “реве та стогне Дніпр широкий”, щоб решта учнів розгадала, який вірш мається на увазі», жовтий — утворити рими до деяких рядків з віршів Шевченка тощо.

Вхід вільний.

Адреса: Харків, вул. Сумська, 3 08.03.2020 14:30
Учасники: 1
  • - Олена Руда
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку