Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kharkiv/prezentatsiya-zhurnalu-lokalna-istoriya/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація журналу «Локальна історія»

Презентація журналу «Локальна історія»

Книгарня «Є»  та проект Локальна історія запрошують на презентацію історичного ґлянцевого журналу «Локальна історія», що відбудеться 2 жовтня. Початок —  о 18:30.

«Локальна історія» - перший і поки що єдиний ґлянцевий історичний журнал в Україні. Він став продовженням однойменного проекту. Протягом останніх шести років його учасники досліджували історію локальних місць – сіл та містечок Західної України, а також записували свідчення старожилів про ключові історичні події.

Тематика журналу не обмежується історією Галичини - кожен номер містить матеріали щодо історії різних регіонів України. Зокрема, у вересневому номері - стаття «Як відбувалося залюднення Слобожанщини» з майстерною інфографікою, репортаж з Пархомівки - рідного села Казимира Малевича, інтерв'ю з Сергієм Лозницею, режисером фільму «Донбас» та багато іншого. 

Під час презентації автори журналу розкажуть, як втримати баланс між академічною історією та історією публічною, яка може бути цікавою багатьом, а також про місію проекту, виклики для друкованого видання в Україні та перспективи розширення історичного медійного контенту.

На презентації буде можливість придбати попередні випуски «Локальної історії».

Віталій Ляска - головний редактор журналу.

Іван Спринь - співзасновник журналу.

Катя Москалюк - більд-редакторка журналу. 

Павло Стех  -  журналіст, автор статей.

Вхід вільний


Адреса: Харків, вул. Сумська, 3 02.10.2019 18:30
Учасники: 4
  • - Віталій Ляска
  • - Іван Спринь
  • - Катя Москалюк
  • - Павло Стех
Дивитись усі
0
Поділитись
Отримай знижку