Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kharkiv/prezentatsiya-zbirnyka-naukovykh-statej-kulturotvorcha-misiya-pochayivskoho-vasyliyanskoho-monastyrya/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація збірника наукових статей «Культуротворча місія Почаївського василіянського монастиря» та обговорення теми «Монашество в українській культурі: реакційна чи креативна сила?»

Презентація збірника наукових статей «Культуротворча місія Почаївського василіянського монастиря» та обговорення теми «Монашество в українській культурі: реакційна чи креативна сила?»

«Книгарня Є» та видавництво «АКТА» запрошують усіх, хто цікавиться історією української культури, літератури та Церкви, на презентацію збірника наукових статей «Культуротворча місія Почаївського василіянського монастиря» та обговорення теми «Монашество в українській культурі: реакційна чи креативна сила?» за участі авторів збірника. Захід відбудеться 23 липня. Початок — о 18.00.

Збірник укладено на основі матеріалів наукової конференції «Роль Почаївського василіянського монастиря в історії української культури XVIII – поч. ХІХ ст.» (Харків, 2017), що проводилася Інститутом літератури ім. Т.Г. Шевченка НАН України, Колеґією Патріярха Мстислава та Харківським літературним музеєм.

Унікальний внесок Почаївського монастиря ЧСВВ в національну барокову культуру змушує замислитися над культуротворчою місією Церкви, зокрема чернечих спільнот, у ХІХ-ХХ ст., їхнім ставленням до української мови й культури, над перспективою участі монастирів у творенні цивілізації третього тисячоліття. Учасники презентації заохочуються до дискусії на ці теми.

Зміст і вступна довідка до збірника доступні за посиланням тут.

Вхід вільний


Адреса: Харків, вул. Сумська, 3 23.07.2019 18:00
Учасники: 5
  • - доктор філол. наук, проф. архієпископ Ігор Ісіченко
  • - доктор філол. наук, проф. Олена Матушек
  • - доктор філол. наук, проф. Ігор Лосієвський
  • - кандидат філол. наук Ігор Помазан
  • - Олена Руда (модераторка)
Дивитись усі
0
Поділитись
Отримай знижку