Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kharkiv/prezentatsiya-zbirky-svitlany-povalyayevoyi-pislya-krymu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація збірки Світлани Поваляєвої «Після Криму»

Презентація збірки Світлани Поваляєвої «Після Криму»

Книгарня «Є» спільно з «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію збірки Світлани Поваляєвої «Після Криму».

Після семи прозових книжок та кількарічної тиші, Світлана Поваляєва вперше презентує поезію – витриману, пережиту. Збірка «Після Криму» – це глибокі і пронизливі вірші, в яких мотиви війни, плинності часу, пам'яті, батьківщини тісно переплітаються із темою любові й чуттєвості. Їх чудово доповнюють яскраві ілюстрації художниці, ілюстраторки Світлани Фесенко.

«До книжки «Після Криму» увійшли вірші 2013—2017 років – тобто все починалося з сильної закоханості, з такого злету і феєрверку всіх душевних сил, коли в тобі і довкола тебе все прекрасне, довершене, бездоганне, – розповіла Світлана. – І ще ніколи в житті я стільки часу не проводила в Криму, як у 2013-му. Крим для мене – це домівка серця, і от тоді, виявляється, ми прощалися – прощалися як коханці перед війною і еміграцією. Далі почався Майдан і зробилося не до поезії. Чомусь… Не знаю, чому мені майже не писалося ані під час Майдану ані потім – про Майдан. Мабуть, через оглушливий емоційний шок, ПТРС, від якого я відтерпала всі подальші роки. І от, як не дивно, війна повертає мені здатність відчувати, переживати, повертає закоханість і любов. Тому книжка починається з нинішнього часу, з віршів про війну, і повертається до теплого кримського моря – до тих поезій, де немає навіть уявлення, що таке міна чи снайперська гвинтівка, а град – це просто крижані кульки з неба…».

Світлана Поваляєва — українська письменниця, журналістка. Закінчила Інститут журналістики Київського університету ім.Тараса Шевченка (спеціалізація – телевізійник). Працювала на телеканалах СТБ, 5-му каналі та «Новий», у журналі «ПІК» та інтернет-газеті ForUm. Вірші і проза публікувалися у збірках, антологіях, літературних часописах. Є автором циклу казок для дітей «Вррум-чарівник» та «Вррум в лабетах Правил». Автор книжок «Ексгумація міста», «Замість крові», «Орігамі-блюз», «Сімург», «Камуфляж в помаді», «Небо – кухня мертвих».

Вхід вільний


Адреса: Харків, вул. Сумська, 3 12.04.2018 18:30
Учасники: 1
  • - Світлана Поваляєва
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 15:00 26.02.2021

Промокод: YE25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%