Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kharkiv/prezentatsiya-zbirky-opovidan-evhena-lira-pidzemni-riky-techut-u-kharkovi/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація збірки оповідань Євгена Ліра «Підземні ріки течуть» у Харкові

Презентація збірки оповідань Євгена Ліра «Підземні ріки течуть» у Харкові

Книгарня «Є» та «Видавництво Жупанського» запрошують на презентацію збірки оповідань Євгена Ліра «Підземні ріки течуть».

Ці тексти химерні. Приховані знаки – підступні. Силуети за поворотом – жаскі. Зазвичай автор проводить гостей манівцями, підготовленими заздалегідь, аби зрештою розповісти свою історію. Що ж, не цього разу. Євген Лір випускає з підвалів своєї свідомості темних псів, самогубців, шукачів метафізичних істин і навіть художницю-криміналістку, аби ті сплелися у потойбічному танці навколо мерехтливої свічки – уяви свого читача – і змусили його віднайти свій шлях самотужки. Подорож світом цієї збірки небезпечна, але від цього ще захопливіша. Вісім оповідань, що увійшли до книжки, тісно пов’язані між собою символами, подіями та натяками. І якщо вам стане снаги поєднати знаки під правильним кутом, ви отримаєте дев’яту історію, приховану під опалим листям, – бо найцікавіше завжди приховане від очей. Прислухайтесь. Чуєте? Підземні ріки течуть.

Євген Лір – письменник, перекладач Роберта Чемберса, Дерека Ленді, Алістера Кровлі, Гораса Волпола, знавець темної літератури, музикант.

Вхід вільний


Адреса: Харків, вул. Сумська, 3 24.04.2018 18:30
Учасники: 2
  • - Євген Лір
  • - Модератор – Остап Микитюк
0
Поділитись