Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kharkiv/prezentatsiya-zbirky-opovidan-evhena-lira-pidzemni-riky-techut-kharkiv/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація збірки оповідань Євгена Ліра «Підземні ріки течуть». Харків

Презентація збірки оповідань Євгена Ліра «Підземні ріки течуть». Харків

Книгарня «Є» та «Видавництво Жупанського» запрошують на презентацію збірки оповідань Євгена Ліра «Підземні ріки течуть», що відбудеться 15 травня за участю автора.

Ці тексти химерні. Приховані знаки – підступні. Силуети за поворотом – жаскі. Зазвичай автор проводить гостей манівцями, підготовленими заздалегідь, аби зрештою розповісти свою історію. Що ж, не цього разу. Євген Лір випускає з підвалів своєї свідомості темних псів, самогубців, шукачів метафізичних істин і навіть художницю-криміналістку, аби ті сплелися у потойбічному танці навколо мерехтливої свічки – уяви свого читача – і змусили його віднайти свій шлях самотужки. Подорож світом цієї збірки небезпечна, але від цього ще захопливіша. Вісім оповідань, що увійшли до книжки, тісно пов’язані між собою символами, подіями та натяками. І якщо вам стане снаги поєднати знаки під правильним кутом, ви отримаєте дев’яту історію, приховану під опалим листям, – бо найцікавіше завжди приховане від очей. Прислухайтесь. Чуєте? Підземні ріки течуть.

Євген Лір – письменник, перекладач Роберта Чемберса, Дерека Ленді, Алістера Кровлі, Гораса Волпола, знавець темної літератури, музикант.

Вхід вільний


Адреса: Харків, вул. Сумська, 3 15.05.2018 18:30
Учасники: 2
  • - Євген Лір
  • - Модератор – Остап Микитюк
0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 7%

Промокод діє
до 11:00 14.08.2020

Промокод: YE7
Отримай додаткові -7%