Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kharkiv/prezentatsiya-zbirky-mariyi-kozyrenko-slova-avtora/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Презентація збірки Марії Козиренко «Слова автора»

Книгарня «Є» та видавництво «Електрокнига» запрошують на презентацію книги віршів Марії Козиренко «Слова автора», що відбудеться 7 грудня за участю авторки. Початок – о 19.00.

Творення світу – це правічне ритуальне дійство, що успадковується невідомо від кого й знання про яке передасться невідомо кому. Адже сам процес передбачає циклічність, змінюються лише комбінації варіантів у заданому правічному русі орбітою довкола чергового сонця, що міниться в нашому сприйнятті від «зернятка» до «невблаганної» величі. Зрештою, це чи не єдина константа в плинному часі й не менш плинному просторі, чиї вісі координат розтікаються залізничними коліями. ож і не дивно, що й дім, куди ти все ж таки маєш бодай колись повернутися, навряд чи стоятиме на тому самому місці.

До збірки «Слова автора» увійшли вірші, написані протягом 2008-2017 років.

Марія Козиренко народилася в місті Харкові, закінчила філфак Харківського національного університету ім. В.Н.Каразіна. Поетка, письменниця, художник-графік. Авторка поетичної книги «Сонячна бомба» (2008), збірки оповідань «Бюро загублених думок» (2009) та повісті «Жуйка» (2016).

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик "Український тиждень".

Адреса: Харків, вул. Сумська 3 07.12.2017 19:00
Учасники: 1
  • - Олега Андрішко
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку