Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkharkiv%2Fprezentatsiya-zbirky-mariyi-kozyrenko-slova-avtora%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Презентація збірки Марії Козиренко «Слова автора»

Книгарня «Є» та видавництво «Електрокнига» запрошують на презентацію книги віршів Марії Козиренко «Слова автора», що відбудеться 7 грудня за участю авторки. Початок – о 19.00.

Творення світу – це правічне ритуальне дійство, що успадковується невідомо від кого й знання про яке передасться невідомо кому. Адже сам процес передбачає циклічність, змінюються лише комбінації варіантів у заданому правічному русі орбітою довкола чергового сонця, що міниться в нашому сприйнятті від «зернятка» до «невблаганної» величі. Зрештою, це чи не єдина константа в плинному часі й не менш плинному просторі, чиї вісі координат розтікаються залізничними коліями. ож і не дивно, що й дім, куди ти все ж таки маєш бодай колись повернутися, навряд чи стоятиме на тому самому місці.

До збірки «Слова автора» увійшли вірші, написані протягом 2008-2017 років.

Марія Козиренко народилася в місті Харкові, закінчила філфак Харківського національного університету ім. В.Н.Каразіна. Поетка, письменниця, художник-графік. Авторка поетичної книги «Сонячна бомба» (2008), збірки оповідань «Бюро загублених думок» (2009) та повісті «Жуйка» (2016).

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик "Український тиждень".

Адреса: Харків, вул. Сумська 3 07.12.2017 19:00
Учасники: 1
  • - Олега Андрішко
0
Поділитись