Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kharkiv/prezentatsiya-romanu-viktoriyi-ponomarovoyi-likhtaryky-nadiyi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація роману Вікторії Пономарьової «Ліхтарики надії»

Презентація роману Вікторії Пономарьової «Ліхтарики надії»

Книгарня «Є» та видавництво «Брайт Букс» запрошують на презентацію роману «Ліхтарики надії» про незнаний світ людських стосунків і пошуки справжнього кохання авторства затятої мандрівниці й талановитої письменниці Вікторії Пономарьової.

Мрієте пізнати глибше загадковий Китай, побувати, хай і в уяві, в найвизначніших місцях цієї країни, а також там, куди туристів зазвичай не возять, дізнатися про місцеві традиції та побут пересічних китайців? Тоді ця книжка точно не залишить вас байдужими!

Вікторія Пономарьова за освітою історик, закінчила Харківський державний університет. Це її перша книжка, до цього книг не писала, але спостерігала життя в різних країнах світу – Мозамбіку, Анголі, Італії, Китаї, куди завдяки долі та роботі чоловіка потрапляла на доволі довгі проміжки часу. Любить читати та слухати аудіокниги, захоплюється творами сучасних українських письменників. Дуже любить подорожувати, і не тільки за кордон, а й Україною. Обожнює Київ, де постійно мешкає з чоловіком i де живуть її дорослі діти.

Вхід вільний


Адреса: Харків, вул. Сумська, 3 07.05.2018 18:30
Учасники: 1
  • - Вікторія Пономарьова
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 18:00 15.05.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%