Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kharkiv/prezentatsiya-romanu-tarasa-antypovycha-amp-quot-khronos-amp-quot/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Презентація роману Тараса Антиповича "Хронос"

Книгарня "Є" та видавництво "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" запрошують на презентацію роману Тараса Антиповича "Хронос", яка відбудеться 17 жовтня.



Початок - о 18:00.



Учасники: Тарас Антипович, Віталій Жежера, Іван Малкович.



«Хронос» – футурологічний роман з винятково ефектним сюжетом і прискіпливо-болісним поглядом на світ найновіших технологій та одвічних людських спокус. Події роману беруть початок 2040 року, коли новий науковий винахід кардинально змінює долі людей. За образом космополітичного суспільства у новій книзі цього надзвичайно обдарованого молодого письменника проступає віртуозна проекція на сучасну Україну.



Тарас Антипович народився 10 липня 1978 року в Полтаві. Закінчив  факультет журналістики Львівського національного університету імені  Івана Франка. Працював за фахом у різних періодичних виданнях. Його  перший роман «Мізерія» (2007) був відзначений Всеукраїнським рейтингом  «Книжка року» як найкращий прозовий дебют. Інтерес критиків викликав  також цикл оповідань «Тіло і доля» (2008). Експресія сюжетів Антиповича  ріднить його творчість зі світом актуального кіно. Через виразні візії  майбутнього читачі отримують можливість глибше зрозуміти реальність, у  якій ми живемо вже сьогодні.



***

Адреса книгарні «Є»:

вул. Лисенка, 3, ст. м.  «Золоті Ворота»




Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».
17.10.2011 18:00 0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 10% на ВСЕ

Діє до 11:00 27.10.2020

Промокод: YE10

*діє на 99% асортименту

Отримай знижку 10%