Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kharkiv/prezentatsiya-romanu-oleha-shynkarenka-pershi-ukrayinski-roboty/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Презентація роману Олега Шинкаренка “Перші українські роботи”

Книгарня "Є" та видавництво "Люта Справа" запрошують на презентацію роману Олега Шинкаренка "Перші Українські Роботи", яка відбудеться 1 листопада. Початок — о 18.30.

Роман Олега Шинкаренка «Перші українські роботи» написаний у жанрі авантюрно-сатиричної наукової фантастики із гостро закрученим сюжетом. Більш за все автор любить порушувати жанрові канони та різноманітні літературні правила.

Події роману розгортаються в Україні через сто років після наших часів. Гібридна війна з Росією все ще триває, але дві країни домовилися, аби уникнути людських жертв, відправляти на лінію зіткнення лише роботів. Взагалі, роботи проникли у всі сфери людського життя: вони й на ринку, і в парламенті, і під землею, і в космосі. Поступово вони витісняють людей із їхніх звичних сфер життя, відбирають робочі місця, але не всі готові з цим змиритися.

Нібито лінійний і стандартний сюжет роздвоюється, розтроюється і починає пародіювати сам себе і всі відомі твори на цю ж тему: від «Казок роботів» Станіслава Лема до «Чи сняться андроїдам електровівці?» Філіпа Діка.

Адреса книгарні «Є»: вул. Сумська, 3, ст. м. «Історичний музей». Тел.: (057) 731-59-49

Вхід вільний. Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

01.11.2016 18:30 0
Поділитись