Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kharkiv/prezentatsiya-novoyi-knyhy-pavla-korobchuka-klyuchovi-klapany-u-kharkovi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація нової книги Павла Коробчука «Ключові клапани» у Харкові

Презентація нової книги Павла Коробчука «Ключові клапани» у Харкові

Книгарня «Є» і «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію нової книги Павла Коробчука, яка відбудеться 9 квітня. Початок – о 18:30. Модерує Олена Рибка.

«Ключові клапани» – друга книга великої прози Коробчука. Це історія про дружбу й зраду, славу і звинувачення, хворобу і любов, музику й мужність.

«Чотири головні герої «Ключових клапанів» – це чотири збірні образи моїх друзів, недругів, просто красивих незнайомих облич на фотокартках. Я їх дуже довго збирав докупи, а ще довше формував хронологічну лінію сплетінь їхніх біографій. Кожен герой, і музичний інструмент кожного з них, – це символ того, як могла би розвиватися країна, якби вона була людиною. Чотири різні характери, чотири різні перспективи і стратегії. Хоча, про які стратегії можна говорити, якщо далеко не всі з них спрямовані на самовдосконалення... І слово «клапани» – це не так про серце, як про музику. Чому? Про це - в романі».

Павло Коробчук – поет, музикант, журналіст, дипломований сходознавець. Автор семи поетичних книг, малої прози «Священна книга гоповідань» (2014), романів «Море для шульги» (2012) й «Ключові клапани» (2019). Лауреат премій ім. Бориса Нечерди (2017), «Смолоскип» (2004), поетичного конкурсу ім. Нестора Літописця (2016), премії ім. Б. І. Антонича «Привітання життя» (2009) тощо. Переможець 20-ти літературних слемів. Займається електронною музикою, автор музичного альбому «HOROBRO». Як журналіст працював на «Радіо Свобода», «Газеті по-українськи», зараз працює контент-редактором у кампанії «Чесно. Фільтруй суд». Мешкає у Києві.

Вхід вільний


Адреса: Харків, вул. Сумська, 3 09.04.2019 18:30 0
Поділитись
Отримай знижку