Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kharkiv/prezentatsiya-novoyi-knyhy-gasky-shyyan-za-spynoyu-u-kharkovi/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація нової книги Гаськи Шиян «За спиною» у Харкові

Презентація нової книги Гаськи Шиян «За спиною» у Харкові

Книгарня «Є» і видавництво «Фабула» запрошують на презентацію нової книги Гаськи Шиян, яка відбудеться 13 квітня. Початок – о 16:00. Модерує Тетяна Трофименко.

Війна на Сході ставить перед вибором не лише чоловіків, але й їхніх жінок і подруг. І не кожна з них готова піддатися суспільному тиску і погодитися із загальноприйнятим сценарієм та прийняти роль, яка належиться жінці, яка чекає в тилу.

В основі роману історія 27-річної Марти. Її бойфренд у зв’язку з війною на сході нашої країни, отримує повістку і вирішує проміняти затишне життя, хорошу роботу і саму Марту на бліндажі. Це руйнує звичний стан речей і їхнє сприйняття. Врешті дівчина і сама вирішує змінитись та переосмислити реальність. Ситуації, люди, локації все це підштовхує саме до цього.

Новий роман Гаськи Шиян зачіпає багато болючих і потрібних до обговорення у наших реаліях тем, як то військовий і моральний обов’язок, стереотипи суспільства, відчуття безпеки в сучасному світі, патріотизм, націоналізм, ставлення до переселенців, двомовність, порівняння культур і зрештою роль жінки, її сексуальності та її прав і свобод.

Вхід вільний


Адреса: Харків, вул. Сумська, 3 13.04.2019 16:00 0
Поділитись