Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kharkiv/prezentatsiya-knyzhky-vsevoloda-zelenina-osnovy-mifodyzajnu-psykhotekhnolohiyi-keruvannya-mediarealn/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Всеволода Зеленіна «Основи міфодизайну: психотехнології керування медіареальністю»

Презентація книжки Всеволода Зеленіна «Основи міфодизайну: психотехнології керування медіареальністю»

Книгарня «Є» та «Школа Медіа-Патріотів» запрошують на презентацію книжки Всеволода Зеленіна «Основи міфодизайну: психотехнології керування медіареальністю».

Дехто вважає сучасний світ раціональним, а чи це так? Наш побут й наша свідомість буквально просякнуті міфами. Помічаємо ми це чи ні – неважливо. Святий Миколай на Різдво, комерційні міфи «Coca-Cola» і «Apple», державно-високотехнологічні міфи Японії чи містично-духовні міфи Індії та Китаю, «американська мрія», «єдина Європа» чи «руський мір» – всього й не злічити.

Історичні події постійно переосмислюються, доповнюються новими фактами, змінюють нашу точку зору на події – «історична правда» переписується чи не щодня. Чи варто в цих умовах такого швидкого оновлення «програмного забезпечення» колективного несвідомого навчитися розуміти, як спрацьовують психотехнології керування менталітетом мас за допомогою ідеологічного менеджменту медіареальності? Чи готові ви навчитися цього?

Як творяться сучасні міфи та переписуються загальновідомі? Яким чином можна навіювати людям вірування та упередження? Як відбувається звеличування, а як – демонізація? За допомогою якого впливу можна патріотично мобілізувати людей на військові дії? Та як можна вщент деморалізувати супротивника в інформаційно-психологічному протиборстві, щоб анексія територій відбувалася «без жодного пострілу»? Відповіді на усі ці запитання ви знайдете в книжці «Основи міфодизайну: психотехнології керування медіареальністю». А охочі навіть зможуть відчути себе міфодизайнером, застосувавши практичні вправи з міфотворчості та де-міфологізації.

Вхід вільний


Адреса: Харків, вул. Сумська, 3 10.04.2018 18:30
Учасники: 2
  • - Всеволод Зеленін
  • - Модератор – Євген Бодаренко
0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 10% на ВСЕ

Діє до 11:00 27.10.2020

Промокод: YE10

*діє на 99% асортименту

Отримай знижку 10%