Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkharkiv%2Fprezentatsiya-knyzhky-vsevoloda-steblyuka-syndrom-ato-notatky-ajbolita%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
Презентація книжки Всеволода Стеблюка «Синдром АТО. Нотатки «Айболіта»

Презентація книжки Всеволода Стеблюка «Синдром АТО. Нотатки «Айболіта»

Книгарня «Є» та видавництво «Дух і літера» запрошують на презентацію книжки Всеволода Стеблюка «Синдром АТО. Нотатки «Айболіта».

Історія лікаря, професора, полковника поліції Всеволода Стеблюка, розказана від першої особи. Історія короткого проміжку часу – з травня по вересень 2014, періоду активних протистоянь українсько-російської війни, яка офіційно названа «Антитерористична операція» – АТО. Історія з реальних подій та фактів, які автор оцінює крізь призму власного світосприйняття.

Доктор медичних наук, професор, полковник медичної служби Всеволод Стеблюк зараз є заступником начальника Військово-медичної академії України з клінічної роботи. До того півтора роки був помічником міністра оборони за медичним напрямком, відповідальним секретарем Військово-цивільного координаційного штабу. Недавно Всеволод Стеблюк отримав орден Свободи, а на початку війни на Донбасі лікар і вчений (він є анестезіологом та фахівцем із психофізичної реабілітації) очолював медслужбу добровольчого батальйону «Миротворець». Здійснив подвиг – врятував 87 поранених вояків і вивіз їх із оточення в «Іловайському котлі». На бойовому та медичному досвіді «Дока» –«Айболіта» можна будувати систему військової медицини, і вона оздоровлюватиме не тільки українське військо, але й усе суспільство.

Телефон: (057) 717 03 99.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик "Український тиждень".

Адреса: Харків, вул. Сумська, 3 28.09.2017 18:30 0
Поділитись