Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kharkiv/prezentatsiya-knyzhky-vsevoloda-steblyuka-syndrom-ato-notatky-ajbolita/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Всеволода Стеблюка «Синдром АТО. Нотатки «Айболіта»

Презентація книжки Всеволода Стеблюка «Синдром АТО. Нотатки «Айболіта»

Книгарня «Є» та видавництво «Дух і літера» запрошують на презентацію книжки Всеволода Стеблюка «Синдром АТО. Нотатки «Айболіта».

Історія лікаря, професора, полковника поліції Всеволода Стеблюка, розказана від першої особи. Історія короткого проміжку часу – з травня по вересень 2014, періоду активних протистоянь українсько-російської війни, яка офіційно названа «Антитерористична операція» – АТО. Історія з реальних подій та фактів, які автор оцінює крізь призму власного світосприйняття.

Доктор медичних наук, професор, полковник медичної служби Всеволод Стеблюк зараз є заступником начальника Військово-медичної академії України з клінічної роботи. До того півтора роки був помічником міністра оборони за медичним напрямком, відповідальним секретарем Військово-цивільного координаційного штабу. Недавно Всеволод Стеблюк отримав орден Свободи, а на початку війни на Донбасі лікар і вчений (він є анестезіологом та фахівцем із психофізичної реабілітації) очолював медслужбу добровольчого батальйону «Миротворець». Здійснив подвиг – врятував 87 поранених вояків і вивіз їх із оточення в «Іловайському котлі». На бойовому та медичному досвіді «Дока» –«Айболіта» можна будувати систему військової медицини, і вона оздоровлюватиме не тільки українське військо, але й усе суспільство.

Телефон: (057) 717 03 99.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик "Український тиждень".

Адреса: Харків, вул. Сумська, 3 28.09.2017 18:30 0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 9%

Промокод діє до 11:00 22.09.2020

Промокод: YE9

*діє на 99% асортименту

Отримай додаткові -9%