Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kharkiv/prezentatsiya-knyzhky-volodymyra-bahnenka-neidealnyj-tato-u-kharkovi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Володимира Багненка «Неідеальний тато» у Харкові

Презентація книжки Володимира Багненка «Неідеальний тато» у Харкові

«Книгарня Є» та видавництво «Мандрівець» запрошують на презентацію мотиваційної книжки Володимира Багненка «Неідеальний тато», що відбудеться у форматі дискусії «Як зберегти і зміцнити стосунки в сім’ї» 24 червня. Початок - о 18:30. Модераторка — Ірина Сергєєва.

Ця книжка – результат авторських пошуків відповіді на запитання, чи існує ідеальний тато і яким він мав би бути. Автобіографічні нотатки про перший рік життя у ролі тата переплітаються з принципами, які допомогли молодому батькові, з екскурсами в минуле. «Моє найбільше бажання, щоб кожна дитина зростала у великій і щасливій сім'ї. Моя радість – бачити люблячі сім'ї. Чесно кажучи, це головна причина, задля чого я і написав цю книжку. І якщо хоча б одній людині вона допоможе поліпшити взаємини в сім'ї або стати кращим батьком – це буде для мене найбільшою радістю.

Для дружини найскладнішим є перший рік материнства. Їй страшно. Їй важко. У неї повністю змінюється гормональний фон. І саме в цей момент хлопчик усередині молодого тата повинен остаточно стати чоловіком» (В. Багненко).

Для кого ця книжка? Для сімей, які планують батьківство або вже є батьками, а також для всіх, кого цікавить тема свідомого батьківства. Приходьте разом з дітьми. У нас є для них чимало розваг!

Володимир Багненко — маркетолог, підприємець, блогер, письменник. Народився і виріс у Херсоні. Закінчив Херсонський національний технічний університет (зовнішньоекономічна діяльність) і Львівський національний університет імені Івана Франка (журналістика). Зараз мешкає у Києві.

Вхід вільний


Адреса: Харків, вул. Сумська, 3 24.06.2019 18:30
Учасники: 2
  • - Володимир Багненко
  • - Ірина Сергєєва (модераторка)
0
Поділитись

ШАЛЕНА НІЧ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 01.03.2021

Промокод: KNYGA-30YE

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%