Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kharkiv/prezentatsiya-knyzhky-pro-smittya-galyny-tkachuk-dlya-ditej-vid-6-rokiv-i-doroslykh-/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація «Книжки про сміття» Галини Ткачук. Для дітей від 6 років і дорослих

Презентація «Книжки про сміття» Галини Ткачук. Для дітей від 6 років і дорослих

Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію «Книжки про сміття» за участю авторки Галини Ткачук, що відбудеться 20 червня. Початок — о 17.30.

Галина Ткачук проведе інтерактивний захід та поміркує разом із дорослими і дітьми про нові ідеї зі створення і нестворення сміття, а також розповість, яка різниця між сміттям та відходами, та як перейти в режим життя у стилі «еко». «Книжка про сміття» — текст про те, що ми виносимо з нашого помешкання у сміттєвих пакетах і викидаємо у бак. Або, у найкращому разі, в кілька різних баків. Про те, що зустрічає нас, коли ми приходимо на пікнік до лісу. Про те, що пропливає повз нас у річці або в морі. І про те, що може заполонити всю нашу планету.

«В Україні небагато книжок про екологію, які були б яскравими та цікавими. Авторка «Книжки про сміття» мала дуже амбітну мету: зібрати думки дітей на екологічну тему, історії різних людей, що сортують сміття, волонтерів, що прибирають пляжі тощо. Усе це доповнилось чудовими ілюстраціями, інтерактивами для читачів. Радію, що в Україні вийшла якісна еко-книжка, яка, окрім всього, пояснює, що відходи – це не сміття, відходи – це ресурс», – розповідає Катерина Мірошниченко, екологиня, що консультувала авторів, надавала статистичні дані.

Галина Ткачук – авторка поезії та прози, зокрема для дітей.

Книжка була видана у співпраці із благочинним проектом «Лакі Букс».

Вхід вільний


Адреса: Харків, вул. Сумська, 3 20.06.2019 17:30
Учасники: 2
  • - Олена Руда
  • - Анна Прокаєва (модераторка)
0
Поділитись
Отримай знижку