Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kharkiv/prezentatsiya-knyzhky-oleksiya-dekanya-korinnya-vsesvitu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Олексія Деканя «Коріння Всесвіту»

Презентація книжки Олексія Деканя «Коріння Всесвіту»

Книгарня «Є» та видавництво «Брайт Букс» запрошують на презентацію книжки Олексія Деканя «Коріння Всесвіту», що відбудеться за участю автора.

Новинка від Олексія Деканя – сучасна українська хроноопера, космічна Одіссея, моторошний містичний трилер та історичний детектив під однією обкладинкою.

Є тут і розповіді про привидів, і ретро-детектив, і герметичний трилер, і наукова фантастика, і оповідання про злочинців й письменників; є навіть щось подібне до біблійної оповіді. Але насправді все це – філософська історія про монстрів, які живуть усередині нас, роздуми про всесвітнє коріння, що ним пов’язано цілі епохи; це також скромна спроба автора з’ясувати сенс людського існування.

Олексій Декань за професією дизайнер, у житті – мандрівник, мрійник і шукач пригод. Кілька років був солістом рок-гурту Sarah Said. Молодий, амбітний письменник працює в різних літературних жанрах, як-от трилер, містика, наукова фантастика, фентезі та детектив. Переможець Літературної премії імені Джона Буньяна 2017 року. Веде активну роботу над іншими літературними проектами та пише сценарії до кінофільмів. Із дружиною та двома синами мешкає у Харкові.

Вхід вільний


Адреса: Харків, вул. Сумська, 3 19.04.2018 18:30
Учасники: 2
  • - Олексій Декань
  • - Модератор – Остап Микитюк
0
Поділитись

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 17.04.2021

Промокод: BOOK-30

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%