Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kharkiv/prezentatsiya-knyzhky-arkhyyepyskopa-ihorya-isichenka-na-skeli-slova-propovidi-na-nedili-j-perekhidn/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки архиєпископа Ігоря Ісіченка «На скелі слова. Проповіді на неділі й перехідні свята»

Презентація книжки архиєпископа Ігоря Ісіченка «На скелі слова. Проповіді на неділі й перехідні свята»

Книгарня «Є» та видавництво «Свічадо» запрошує на презентацію книги архиєпископа Ігоря Ісіченка «На скелі Слова. Проповіді на неділі й перехідні свята».

До збірника увійшли проповіді, виголошені протягом 2011-2015 рр. на неділі й перехідні свята. Тлумачучи євангельські читання, визначені церковним уставом на кожен із цих днів, проповідник прагне знайти в них поради для сучасника, відповіді на питання, актуальні для українця ХХІ ст. У проповідях знайшли відображення драматичні події суспільної дійсності цієї доби. Книга придасться кожному християнину, котрий прагне до духовного вдосконалення.

Архиєпископ Ігор Ісіченко очолив Харківсько-Полтавську єпархію УАПЦ 12 липня 1993 р. Доктор філологічних наук, професор Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна та Києво-Могилянської академії. Автор книг «Києво-Печерський патерик у літературному процесі кінця XVI – початку XVIII ст. на Україні», «Монашество давнього Єгипту», «Аскетична література Київської Руси», «Духовні виміри барокового тексту», «Війна барокових метафор», підручників з української мови, церковної історії, історії української літератури, катехизму для молоді, збірників проповідей, статей, інтерв’ю.

Телефон: (057) 717 03 99.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик "Український тиждень".

Адреса: Харків, вул. Сумська, 3 03.10.2017 18:00
Учасники: 1
  • - Ігор Ісіченко
0
Поділитись
Отримай знижку