Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kharkiv/prezentatsiya-knyhy-spohadiv-arkhiyepyskopa-ihorya-isichenka-my-prosto-jshly-/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книги спогадів архієпископа Ігоря (Ісіченка) «Ми просто йшли...»

Презентація книги спогадів архієпископа Ігоря (Ісіченка) «Ми просто йшли...»

Книгарня «Є» і видавництво «Акта» запрошують на презентацію нової книжки архієпископа Ігоря (Ісіченка) «Ми просто йшли…», що відбудеться 9 жовтня за участю автора. Початок – о 18:30. Модераторка – Тетяна Пилипчук.

Розмова йтиме про автокефальний рух в Україні, що починався під знаком повернення до помісної традиції, про логіку та перспективи запропонованого архієпископом Ігорем Ісіченком діалогу Церков київської традиції.

«З волі Божого Провидіння моє життя було насиченим на події. І це зобов’язує поділитися своїми спогадами. Автокефальний рух в Україні починався світло й романтично, під знаком повернення до помісної традиції. Його першими лідерами стали харизматичні Патріярх Мстислав і отець Володимир Ярема – згодом Патріярх Димитрій. Однак щодалі більше цей рух обертають на об’єкт брутальної фальсифікації та цинічного визиску з політичною метою. З тими, “хто має вуха, щоб слухати” (Мт. 13: 9), я мушу поділитися досвідом, що привів мене до пропозицій про діялог, який може зумовити реальне єднання християнських спільнот України зі збереженням духовних набутків усієї Київської Церкви, трагічно поділеної в XVI–XVIII ст. Сподіваюся, неупереджені читачі зрозуміють логіку та перспективи запропонованого мною діялогу Церков київської традиції. Діялогу, здатного повернути нам утрачену єдність» (архієпископ Ігор Ісіченко).

Ігор Ісіченко – архієпископ Харківський і Полтавський УАПЦ, викладач історії української літератури Києво-Могилянської академії та Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, автор підручників з історії Церкви, книг, наукових статей, проповідник.

Вхід вільний


Адреса: Харків, вул. Сумська, 3 09.10.2018 18:30
Учасники: 2
  • - Ігор Ісіченко
  • - Тетяна Пилипчук
0
Поділитись

Страшна знижка до Halloween!

Знижка -25% на ВСЕ

Промокод діє до 18:00 31.10.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку -25%